دو اتومبیل زیبای اسپرت کیا برای سال 2013

کیا در حال کار روی خودروهای جدید و جالبی از جمله یک سدان دیفرانسیل عقب اسپرت و همچنین هاچ بک اسپرت سه درب پرو سید است.خودروی دیفرانسیل عقب GT که زیر نظر طراح ارشد کیا، پیتر شرایر در حال ساخت است، به زودی تبدیل به گل سرسبد محصولات این شرکت کره ای خواهد شد.به گزارش پارس ناز این خودرو با چراغهای انقلابی، قطعات فیبر کربنی و هواکشهای پهلوها و دربهای باز شونده به دو سمت به سبک بنتلی و رولز رویس طراحی شده است.
 
 
به نظر می رسد طراحان یک مشت ایده کانسپت استفاده شده در سایر خودروهای مفهومی را در این خودرو جمع کرده اند. نمونه مفهومی GT سال گذشته و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شده بود. مدیر عامل کیا اعلام کرده که ویژگی دیفرانسیل عقب برای ارائه قابلیت اسپرت و رانندگی متفاوت نسبت به خودروهای اسپرت دیفرانسیل جلوی هیوندای درنظر گرفته شده است. واکنش مردم به این خودرو عامل اصلی برای تصمیم به تولید انبوه آن خواهد بود.
 
 
بنابراین نمایش عمومی این خودروی اسپرت در نمایشگاه ژنو سال آینده، برای آن عاملی تعیین کننده خواهد بود. از سوی دیگر هاچ بک داغ پرو سید هم که امسال و در نمایشگاه پاریس رونمایی شد، در یک مدل اسپرت GT و با توان 200 اسب بخار روانه بازار خواهد شد. این قدرت از یک موتور 1.6 لیتری T-GDi توربو که در هیوندای ولاستر هم مورد استفاده قرار گرفت، بدست می آید و با یک گیربکس شش سرعته اتومات و کلاچ دوگانه جفت می شود.
/ 0 نظر / 64 بازدید